KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14598283
nr 1459 8283
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, mansporträtt, 1700-/1800-tal. Olja på pannå, 31x27, yttermått inklusive ram, 37x32 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 4 april 2022
kl 20:20:52
1.000 kr
1.200 kr